6de motorcross bos: veiling gesigneerde kledij

De werkgroep Red de motorcross wil einde 2017 haar 6de Co2 motorcross bos aanplanten. Om de nodige fondsen bij elkaar te krijgen werd tijdens de afgelopen GP's aan talrijke WK toppers (MXGP en MX2) gevraagd een getekende shirt ter beschikking te stellen. Hieronder vind je de lijst van de rijders die aan de actie deelnamen en wiens shirt geveild worden op www.ebay.be

-trui van wereldkampioen MXGP 2017 Tim Gajser
-trui van Evgeny Bobrychev
-trui van 8-voudig wereldkampioen Antonio Cairoli
-broek en trui van Glenn Coldenhoff
-trui van meervoudig AMA kampioen Ryan Dungey
-trui van voormalig 2voudig wereld- en AMA kampioen MX2 Marvin Musquin
-trui van Ken de Dycker
-trui van Kevin Strijbos
-trui van voormalig wereld- en AMA kampioen Ben Townley
-trui van Jeremy Seewer
-trui van Bas Vaessen
-trui van Brian Hsu
-trui van wereldkampioen MXGP 2015 Romain Febvre
-hemd van KTM cross director Joël Smeys
-hemd van Team België MXoN teammanager Joël Smets

In totaal heeft Red de Motorcross al meer dan 36.000 bomen aangeplant om de uitstoot van de motorcross voor een deel te compenseren.

maandag, mei 8, 2017