Dietger Damiaens en Roel Geurts winnen BEX van Vitrival

De voorlaatste ronde van het Belgisch Kampioenschap Belgian Endurance-cross (BEX) werd op zondag 3 november verreden in Vitrival, in de provincie Namen. Liefst 98 teams tekenden present ondanks de regen! Op het prachtige natuurlijke parcours, voorbereid door AMC Sambreville, maar vooral bemoeilijkt door de zware weersomstandigheden, sloeg het duo bestaande uit Dietger Damiaens en Roel Geurts opnieuw toe door de wedstrijd te winnen voor de tandem Ludovic Bral / Benjamin Doneux en Mattéo Puffet / Dylan Mayné. Damien Wauthier en Bertrand De Praetere eindigen ook in dezelfde ronde.

De finale van het BEX-kampioenschap vindt op zondag 24 november plaats in Hautrage.

Tekst: mxmag.be

Uitslag:

1 DAMIAENS Dietger – GEURTS Roel 24  trs
2 BRAL Ludovic – DONEUX Benjamin 23  trs
3 MAYNE Dylan – PUFFET Mattéo 23  trs
4 WAUTHIER Damien – DE PRAETERE Bertrand 23  trs
5 DEBROUX Fabrice – LOMBA Alexandre 22  trs
6 WARENGHIEN Maxime – MEERSCHOUT Mattis 22  trs
7 DESPRECHINS Arno – GERVOIS Youri 21  trs
8 DUSSART Mathis – COLSON Maxime 21  trs
9 BAILLEUX Bertrand – LACASSE Valentin 21  trs
10 DEGREGNE Louis – PERSOON David 20  trs
11 ROBERT Steve – ROBERT Mike 19  trs
12 VINDEVOGEL Maxime – FRASELLE Jérémie 19  trs
13 DENIL Damien – PAUWELS Michael 18  trs
14 BAUGNIET Christophe – BAUGNIET Benjamin 18  trs
15 DELANNOY Eric – LEMIELLE Clément 18  trs
16 FORGIARINI Dgani – ROSSINI Marvin 17  trs
17 DENIS Tanguy – MOUTON François 17  trs
18 VAN DOOREN Marc – FOHAL Romain 17  trs
19 ROBERT Jean Michel – DUBOIS André 17  trs
20 BARNICH Tom – BECU Clément 16  trs
21 CARPENTIER Quentin – CHILARD Jérémy 16  trs
22 DUQUENNE Valentin – DETINNE François 16  trs
23 JADOUILLE Sébastien – RAICKMAN Fabrice 16  trs
24 LEMAIRE Aurélien – PIPITONE Lorhan 14  trs
25 DELROEUX Kiligan – LEFEVERE Matthew 13  trs
26 REMY Corentin – MARTIN Florian 12  trs
27 LEMOINE Christophe – HUSSIN Grégoire 12  trs
28 VAN DOOREN Quentin – ERNOUX Antoine 12  trs
29 PERIC Lionel Simon – DELMELLE Kevin 12  trs
30 VALENTINO Maximilien – GUILLAUME Thibaut 12  trs
31 MOUTON Jean Marc – MOUTON Thomas 12  trs
32 BRISME Cédric – LENAIN Thomas 11  trs
33 BERTRAND Renaud 11  trs
34 DUJEU Valentin – DUJEU Guillaume 11  trs
35 GENDEBIEN Tom – TERWAGNE Cédric 10  trs
36 SMAL THomas – MOUREAUX Gilles 10  trs
37 BERTRAND Christophe – BERTRAND Loris 10  trs
38 LAEREMANS Thibaut – LEBRUN Tanguy 10  trs
39 ROMAIN Bastien – RYNEDYCK Mathieu 9  trs
40 MAROIT Thibaut – THIRIFAYS David 9  trs
41 VERHEYEN Nathan – VERHEYEN Alex 9  trs
42 DEMOULIN Laurent 9  trs
43 MIGEOTTE Dylan – MIGEOTTE Jacques 8  trs
44 SERVAIS Adrien – SERVAIS Aril 8  trs
45 HOSLET Frederic 8  trs
46 TOUNQUET Brandon – LAUVAUX Christophe 8  trs
47 MIGEOT Mélodie – CROIN Arnaud 8  trs
48 BULENS Logan 7  trs
49 JADOUL Andy – MASSART Jonathan 7  trs
50 DIVERS Jonathan – PAZDZIORKO Grégoire 7  trs
51 ROCH Bryan- VAN THIELEN Kevin 7  trs
52 MALOK Alexandre – DURIEZ Antoine 7  trs
53 DEMIERBE Hadrien – BERWART Quentin 7  trs
54 BROGNEZ Benjamin – LEVEQUE Joshua 7  trs
55 SCOHY Julian – GILOT Adrien 7  trs
56 GOFFIN Mathieu – AMEELS Arnaud 7  trs
57 DEFER Stéphane – AGUILERA Anthony 7  trs
58 PAULUS Grégory – DOUMONT Jimmy 6  trs
59 EXTERBILLE Morgan – THIBAUT Kevin 6  trs
60 NAZE Tony – DESSY Marvin 6  trs
61 CLARINVAL Daivin – VANDENBERGHE Quentin 6  trs
62 COATES Thomas – COATES Samuel 6  trs
63 ALBERTINI Adelin – GIUNCHI Rudy 6  trs
64 JACQUEMYN Nathanael – JACQUEMIN Nathan 6  trs
65 MINET Cyril – MINET Gilles 6  trs
66 DEFOIN Nicolas – CHAMPION Flavian 5  trs
67 RITUCCI Mathias – RITUCCI Marien 5  trs
68 DENIS Tom – LAINE Maxime 5  trs
69 BARTHELEMY Joseph – DESCHAMPS Stéphane 5  trs
70 GAILLY Thibaut – GROENNE Michael 5  trs
71 DUTRIEUX Antoine – DEBEL Jonathan 5  trs
72 TOUNQUET Cyrill – LABIOIS François 5  trs
73 REMANT Florent – DEBOUCHE Tom 5  trs
74 LANIS Mathieu – LANIS Cyril 4  trs
75 ROCCO Martin – KEYEN Mathias 4  trs
76 LEFEBVRE Julien 4  trs
77 KINIF Adrien – GOBERT Erwin 4  trs
78 FLORIAN Casimir – DE VLIEGHERE Alexis 4  trs
79 GRANDJEAN Melvyn – DE VOEGT Wim 4  trs
80 MAHY Arthur – MACQ Erwan 4  trs
81 PLATTEUW Adrien – STALON Martin 3  trs
82 BERGER Andy – PARMENTIER Christophe 3  trs
83 DUCHEMIN Loic – DUCHEMIN Adrien 3  trs
84 KLEE Young – VANSTUYN Sébastien 3  trs
85 ACAR Vincent – DELANOIS Hugues 3  trs
86 FOLIE Mattéo – PRIGNEAUX Florent 3  trs
87 DEFFET Florian 3  trs
88 COCQUYT Florian – MIGNON Jason 3  trs
89 VAN ASBROECK Hippolyte – VAN ASBROECK G 3  trs
90 PORSON Melvin 2  trs
91 PIRSON Thierry – PIRSON Marvin 2  trs
92 BASTIN Pierre – BASTIN Jean 2  trs
93 FRANCOIS Frédéric 2  trs
94 DUPUIS Jean Sébastien – DUPUIS Julien 2  trs
95 CHARLIER Julien 2  trs
96 BOUDIN Jérôme – LEGRAIN William 2  trs
97 JOSSEVEL Thierry – JOSSEVEL Patrick 1  trs

 

woensdag, november 6, 2019